44055474 -021
info@pejvakrayan.com

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، بعداز خیابان نجف زاده فروتن، پلاک 19، طبقه 3

کابل های Lemo1 to Lemo 1E

این کابل ها که بیشتر در سیستم های اتوماتیک استفاده می گردد، دارای سوکت ضدآب LEMO1E در یک طرف می باشد، که به پروب های غوطه وری متصل می گردد. سمت دیگر این کابل ها، مجهز به سوکت LEMO 1S  و یا به صورت درخواستی BNC می باشد که به دستگاه تست التراسونیک متصل می گردد.

کابل های Lemo1 to Lemo 00

در بین انواع کابل ها، این مدل کابل ها بیشترین استفاده را در تست آلتراسونیک دارند. چرا که به اکثر دستگاههای تست آلتراسونیک، سوکت Lemo 1S متصل گردیده و به اکثر پروب های تست آلتراسونیک  سوکت های Lemo 00 متصل می گردند.

کابل های BNC to Lemo 00

یک سر این نوع کابل ها دارای سوکت Lemo 00 می باشند، که معمولا به پروب های تست آلتراسونیک دستی متصل می گردند. سمت دیگر این نوع کابل ها دارای سوکت BNC می باشند، که این مدل سوکت ها دارای خار قفل شونده می باشند، که پس از اتصال به صورت کاملا مطمئن در محل خود ثابت می گردند. در این کابل ها سمت BNC معمولا به دستگاه آلتراسونیک متصل می گردد.

هر دو مدل Right Angle BNC و Straight BNC توسط این شرکت قابل ارائه می باشد.

بلوک V1،بلوک V2

این بلوک ها به منظور کالیبره و تنظیم محور پایه زمانی دستگاههای آلتراسونیک دستی مورداستفاده قرار می گیرد.

شرکت پژواک رایان قادر به تولید این نوع بلوک ها مطابق با استاندارد BS2704 می باشد. جنس این بلوک ها از فولاد عملیات حرارتی شده با گرید خاص،که ساختار آن کاملا همگن بوده تهیه می گردد.

سپس با دستگاه های دقیق فرز CNC، ماشینکاری شده و پس از آن سنگ زنی و پولیش کاری می گردند.

سپس توسط دستگاه های حک CNC دقیق، طبق استاندارد مدرج و حکاکی می گردند. پس از آن توسط متخصصان شرکت و آزامایشگاههای معتبر، تست و کالیبره گردیده و برای آن گواهی صادر می گردد.

 کابل های BNC to BNC

هر دو سر این نوع کابل ها دارای سوکت BNC می باشند، که این مدل سوکت ها دارای خار قفل شونده می باشند، که پس از اتصال به صورت کاملا مطمئن در محل خود ثابت می گردند. در میان انواع سوکت های مورد استفاده در کابل های تست آلتراسونیک، این مدل سوکت ها دارای قیمت پایین تری می باشند.

هر دو مدل Right Angle BNC و Straight BNC توسط این شرکت قابل ارائه می باشد.

error: امکان کپی وجود ندارد